SIT3372AI-4B9-30NX204.800000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-30NX204.800000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 240.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-30NX204.800000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 204.8 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±360ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-30NX204.800000 | SiTime | NHE Electronics