SIT3372AI-4B9-30NX25.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-30NX25.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-30NX25.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 25 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±360ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-30NX25.000000 | SiTime | NHE Electronics