SIT3372AI-4B9-30NX30.720000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-30NX30.720000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-30NX30.720000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 30.72 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±360ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-30NX30.720000 | SiTime | NHE Electronics