SIT3372AI-4B9-30NX50.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-30NX50.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-30NX50.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 50 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±360ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-30NX50.000000 | SiTime | NHE Electronics