SIT3372AI-4B9-30NY10.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-30NY10.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-30NY10.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 10 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-30NY10.000000 | SiTime | NHE Electronics