SIT3372AI-4B9-30NY135.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-30NY135.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-30NY135.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 135 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-30NY135.000000 | SiTime | NHE Electronics