SIT3372AI-4B9-33NB70.656000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 70.6560MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-33NB70.656000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 644.53125MHZ
MEMS OSC VCXO 173.37075MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-33NB70.656000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 70.6560MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 70.656 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-33NB70.656000 | SiTime | NHE Electronics