SIT3372AI-4B9-33NB74.250000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-33NB74.250000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 614.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-33NB74.250000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 74.25 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-33NB74.250000 | SiTime | NHE Electronics