SIT3372AI-4B9-33NB77.760000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-33NB77.760000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 224.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 173.37075MHZ
MEMS OSC VCXO 74.17582MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-33NB77.760000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 77.76 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-33NB77.760000 | SiTime | NHE Electronics