SIT3372AI-4B9-33NB96.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-33NB96.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 644.53125MHZ
MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-33NB96.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 96 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-33NB96.000000 | SiTime | NHE Electronics