SIT3372AI-4B9-33NC100.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-33NC100.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-33NC100.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 100 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±40ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-33NC100.000000 | SiTime | NHE Electronics