SIT3372AI-4B9-33NC122.880000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-33NC122.880000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 74.17582MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 223.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-33NC122.880000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 122.88 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±40ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-33NC122.880000 | SiTime | NHE Electronics