SIT3372AI-4B9-33NC133.650000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-33NC133.650000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.351648MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 432.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-33NC133.650000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 133.65 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±40ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-33NC133.650000 | SiTime | NHE Electronics