SIT3372AI-4B9-33NC14.400000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-33NC14.400000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 224.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 74.17582MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-33NC14.400000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 14.4 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±40ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-33NC14.400000 | SiTime | NHE Electronics