SIT3372AI-4B9-33NC148.500000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-33NC148.500000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 622.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 70.6560MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-33NC148.500000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 148.5 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±40ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-33NC148.500000 | SiTime | NHE Electronics