SIT3372AI-4B9-33NC204.800000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-33NC204.800000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 148.351648MHZ
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-33NC204.800000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 204.8 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±40ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-33NC204.800000 | SiTime | NHE Electronics