SIT3372AI-4B9-33NC35.328000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-33NC35.328000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 173.37075MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 222.527472MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-33NC35.328000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 35.328 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±40ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-33NC35.328000 | SiTime | NHE Electronics