SIT3372AI-4B9-33NH163.840000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-33NH163.840000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 625.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-33NH163.840000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 163.84 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-33NH163.840000 | SiTime | NHE Electronics