SIT3372AI-4B9-33NH75.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-33NH75.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 222.527472MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-33NH75.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 75 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-33NH75.000000 | SiTime | NHE Electronics