SIT3372AI-4B9-33NU30.720000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-33NU30.720000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.351648MHZ
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-33NU30.720000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 30.72 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±3160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-33NU30.720000 | SiTime | NHE Electronics