SIT3372AI-4B9-33NZ133.650000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-33NZ133.650000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-33NZ133.650000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 133.65 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-33NZ133.650000 | SiTime | NHE Electronics