SIT3372AI-4B9-33NZ14.400000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-33NZ14.400000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 70.6560MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 222.527472MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-33NZ14.400000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 14.4 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-33NZ14.400000 | SiTime | NHE Electronics