SIT3372AI-4B9-33NZ184.320000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-33NZ184.320000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 240.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-33NZ184.320000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 184.32 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-33NZ184.320000 | SiTime | NHE Electronics