SIT3372AI-4B9-33NZ200.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-33NZ200.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-33NZ200.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 200 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-33NZ200.000000 | SiTime | NHE Electronics