SIT3372AI-4B9-33NZ25.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-33NZ25.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-33NZ25.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 25 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-33NZ25.000000 | SiTime | NHE Electronics