SIT3372AI-4B9-33NZ70.656000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 70.6560MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-33NZ70.656000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 432.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-33NZ70.656000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 70.6560MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 70.656 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-33NZ70.656000 | SiTime | NHE Electronics