SIT3372AI-4B9-33NZ90.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-33NZ90.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ
MEMS OSC VCXO 223.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-33NZ90.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 90 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-33NZ90.000000 | SiTime | NHE Electronics