SIT3372AI-4B9-33NZ96.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-33NZ96.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 222.527472MHZ
MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-33NZ96.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 96 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-33NZ96.000000 | SiTime | NHE Electronics