SIT3372AI-4E9-28NY163.840000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ HCSL
SIT3372AI-4E9-28NY163.840000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 133.516483MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 644.53125MHZ
MEMS OSC VCXO 240.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4E9-28NY163.840000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 163.84 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-4E9-28NY163.840000 | SiTime | NHE Electronics