SIT3373AC-1B9-25NU312.500000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ LVPECL
SIT3373AC-1B9-25NU312.500000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 222.527472MHZ
MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 133.516483MHZ
MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3373AC-1B9-25NU312.500000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ LVPECLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3373, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 312.5 MHzFunction: -Output: LVPECLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±3160ppmOperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): -Ratings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3373AC-1B9-25NU312.500000 | SiTime | NHE Electronics