SIT3373AC-1B9-28NB364.800000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ LVPECL
SIT3373AC-1B9-28NB364.800000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3373AC-1B9-28NB364.800000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ LVPECLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3373, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 364.8 MHzFunction: -Output: LVPECLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): -Ratings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3373AC-1B9-28NB364.800000 | SiTime | NHE Electronics