SIT3373AC-1E9-28NY445.500000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ LVPECL
SIT3373AC-1E9-28NY445.500000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 614.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3373AC-1E9-28NY445.500000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ LVPECLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3373, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 445.5 MHzFunction: -Output: LVPECLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): -Ratings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3373AC-1E9-28NY445.500000 | SiTime | NHE Electronics