SIT3373AC-1E9-33NX445.500000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ LVPECL
SIT3373AC-1E9-33NX445.500000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 133.516483MHZ
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 223.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3373AC-1E9-33NX445.500000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ LVPECLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3373, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 445.5 MHzFunction: -Output: LVPECLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±360ppmOperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): -Ratings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3373AC-1E9-33NX445.500000 | SiTime | NHE Electronics