SIT3373AC-2B9-25NB622.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 622.0000MHZ LVDS
SIT3373AC-2B9-25NB622.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 644.53125MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3373AC-2B9-25NB622.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 622.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3373, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 622 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): -Ratings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3373AC-2B9-25NB622.000000 | SiTime | NHE Electronics