SIT3373AC-2B9-25NC345.600000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ LVDS
SIT3373AC-2B9-25NC345.600000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 74.17582MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3373AC-2B9-25NC345.600000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3373, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 345.6 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): -Ratings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3373AC-2B9-25NC345.600000 | SiTime | NHE Electronics