SIT3373AC-2B9-25NH245.760000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ LVDS
SIT3373AC-2B9-25NH245.760000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 614.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 224.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3373AC-2B9-25NH245.760000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3373, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 245.76 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): -Ratings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3373AC-2B9-25NH245.760000 | SiTime | NHE Electronics