SIT3373AC-2B9-28NX540.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ LVDS
SIT3373AC-2B9-28NX540.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 223.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3373AC-2B9-28NX540.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3373, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 540 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±360ppmOperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): -Ratings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3373AC-2B9-28NX540.000000 | SiTime | NHE Electronics