SIT3373AC-2E9-33NE223.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 223.0000MHZ LVDS
SIT3373AC-2E9-33NE223.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3373AC-2E9-33NE223.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 223.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3373, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 223 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): -Ratings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3373AC-2E9-33NE223.000000 | SiTime | NHE Electronics