SIT3373AC-4B9-25NB240.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 240.0000MHZ HCSL
SIT3373AC-4B9-25NB240.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 644.53125MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3373AC-4B9-25NB240.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 240.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3373, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 240 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): -Ratings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3373AC-4B9-25NB240.000000 | SiTime | NHE Electronics