SIT3373AC-4B9-28NC622.080000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ HCSL
SIT3373AC-4B9-28NC622.080000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 644.53125MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3373AC-4B9-28NC622.080000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3373, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 622.08 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): -Ratings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3373AC-4B9-28NC622.080000 | SiTime | NHE Electronics