SIT3373AC-4B9-28NY540.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ HCSL
SIT3373AC-4B9-28NY540.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3373AC-4B9-28NY540.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3373, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 540 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): -Ratings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3373AC-4B9-28NY540.000000 | SiTime | NHE Electronics