SIT3373AC-4B9-30NB364.800000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ HCSL
SIT3373AC-4B9-30NB364.800000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 173.37075MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 224.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 432.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3373AC-4B9-30NB364.800000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3373, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 364.8 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): -Ratings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3373AC-4B9-30NB364.800000 | SiTime | NHE Electronics