SIT3373AC-4B9-30NG491.520000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ HCSL
SIT3373AC-4B9-30NG491.520000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 173.37075MHZ
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3373AC-4B9-30NG491.520000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3373, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 491.52 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±110ppmOperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): -Ratings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3373AC-4B9-30NG491.520000 | SiTime | NHE Electronics