SIT3373AC-4B9-33NC270.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ HCSL
SIT3373AC-4B9-33NC270.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3373AC-4B9-33NC270.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3373, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 270 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): -Ratings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3373AC-4B9-33NC270.000000 | SiTime | NHE Electronics