SIT3373AC-4B9-33NX280.550000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ HCSL
SIT3373AC-4B9-33NX280.550000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3373AC-4B9-33NX280.550000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3373, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 280.55 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±360ppmOperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): -Ratings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3373AC-4B9-33NX280.550000 | SiTime | NHE Electronics