SIT3373AC-4E9-28NY256.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ HCSL
SIT3373AC-4E9-28NY256.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3373AC-4E9-28NY256.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3373, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 256 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): -Ratings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3373AC-4E9-28NY256.000000 | SiTime | NHE Electronics