SIT3373AI-1E9-25NH622.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 622.0000MHZ LVPECL
SIT3373AI-1E9-25NH622.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 222.527472MHZ
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3373AI-1E9-25NH622.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 622.0000MHZ LVPECLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3373, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 622 MHzFunction: -Output: LVPECLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): -Ratings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3373AI-1E9-25NH622.000000 | SiTime | NHE Electronics