SIT3373AI-2B9-28NH540.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ LVDS
SIT3373AI-2B9-28NH540.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3373AI-2B9-28NH540.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3373, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 540 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): -Ratings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3373AI-2B9-28NH540.000000 | SiTime | NHE Electronics