SIT3373AI-2B9-33NU432.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 432.0000MHZ LVDS
SIT3373AI-2B9-33NU432.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3373AI-2B9-33NU432.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 432.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3373, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 432 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±3160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): -Ratings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3373AI-2B9-33NU432.000000 | SiTime | NHE Electronics