SIT3373AI-4B9-30NH245.760000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ HCSL
SIT3373AI-4B9-30NH245.760000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3373AI-4B9-30NH245.760000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3373, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 245.76 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): -Ratings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3373AI-4B9-30NH245.760000 | SiTime | NHE Electronics